WAŻNE !!! Kolejna Reorganizacja zajęć
Napisany przez Elżbieta Pyrkosz, z 11-11-2020 17:30

Staraliśmy się jak najdłużej prowadzić zajęcia stacjonarne, jednocześnie realizując zajęcia zdalne. Aktualnie przechodzimy tylko na zajęcia zdalne. Harmonogram zajęć:
- Środy i czwartki o godz. 16.30 zajęcia zdalne z p. I. Pyrkosz, zgłoszenia igip64@gmail.com. Wymagane jest jednorazowe zgłoszenie mailowe !!!
- Środy 16.30-18.30 - Zajęcia zdalne z p. M. Paszewskim dla stałej grupy / tak jak do tej pory w klubie/.
- W każdą sobotę na platformie Chess.com będziemy organizować turnieje w dwóch kategoriach:
- Dla zawodników od bk do IV kategorii turniej P'10 o godz. 15.00 / liczba rund uzależniona od liczby uczestników/
- Dla zawodników od III kat wzwyż o godz. 18. P'5+5 " na pos. / liczba rund uzależniona od liczby zgłoszeń/.
Przypominamy, że aby zarejestrować się do turnieju zdalnego, trzeba wstąpić do klubu UKS HETMAN Częstochowa na chess.com  - KLUB
Link do zapisów na pierwszy turniej na sobotę 14.11.2020  - TURNIEJ1
Dla zwycięzców turniejów oraz dla zawodników z największą turniejową oraz "zajęciową" frekwencją przewidujemy upominki / wręczone zostaną na spotkaniu stacjonarnym/.
Przypominamy wszystkim, że, aby osiągać w przyszłości dobre wyniki w szachach, trzeba stale pracować oraz grać w turniejach